×
Головна Новини Контакти

<< повернутись до новин

Samsung подала заявку на резидентство в Дія City

Компанія Samsung Electronics подала заявку на резидентство в спеціальному правовому режимі України Дiя City. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Офіційний онлайн-магазин техніки Samsung відкрився в Україні в грудні 2021 року.
За словами міністра, протягом трьох днів після запуску Дiя City понад 50 компаній подали заявки на вступ.

Серед перших претендентів була українська компанія Reface, чия мобільна програма для заміни осіб набрала 100 млн завантажень за 14 місяців, і проект Roosh, що створює продукти на основі штучного інтелекту.

“На Diia Summit про свій намір стати резидентами заявив британський фінтех-стартап Revolut, американська UST та одна з найбільших українських IT-компаній SoftServe”, – розповів Михайло Федоров.

Він додав, що особливий правовий та податковий режим для IT-компаній дозволить Україні до 2025 року збільшити доходи індустрії з $6 млрд до $18 млрд, а кількість робочих місць – до 500 тисяч.

Нагадаємо, у серпні 2021 року президент України Володимир Зеленський підписав базовий закон щодо створення особливого правового режиму Дія City. Він передбачає спеціальну модель оподаткування IT-компаній, впровадження елементів англійського права на залучення інвестицій та окремий порядок взаємодії з державними контролюючими органами.

Положення закону діятимуть незмінно протягом 25 років.