×
Головна Новини Контакти

<< повернутись на головну

Наша команда просить про допомогу

Із початку повномасштабної війни росії проти України ми працюємо щодня. Радіостанції Автохвиля – 102,1 FM (Авторадіо-Кременчук) та NRJ – 106 FM (Енерджі) кожної години із 10:00 до 19:00 випускають свіжі новини про об’єктивний стан подій в країні та регіоні. Ресурси радіостанцій вичерпуються і є велика потреба у підтримці коштами.

Ми розуміємо необхідність інформаційної підтримки для своїх слухачів у часи воєнного стану. У межах єдиного Всеукраїнського марафону ми транслюємо оперативні локальні новини Кременчуцького району (а це колишній Глобинський, Семенівський, Козельщинський та частково Кобеляцький райони), Горішніх Плавнів та Світловодська. Насамперед, ми виходимо в ефіри для слухачів, які не мають доступу до інтернету та перебувають у постійному русі: за кермом, плетінням сіток, у пошуку необхідного для цивільних та військових тощо. 

Будуючи ефір ми завжди піклуємося аби наші слухачі, які у випадку небезпеки перебувають на роботі, зберігали спокій та були проінформовані щодо ситуації у місті.

У своїх випусках ми суворо дотримуємося стандартів журналістики, об’єктивно і неупереджено висвітлюємо факти із посиланням на офіційні джерела інформації. Крім того ми постійно підвищуємо рівень медіаграмотності слухачів, що є важливим у реаліях гібридної війни: як розпізнати фейки, що робити з дезінформацією, як боротися із неправдою. 

Розповідаємо про волонтерський рух міста та місця прихистку внутрішньо-переміщених осіб.

Служба новин кожного разу попереджає, як діяти під час сигналу “Повітряна тривога” та сповіщає про відбій повітряної тривоги, почалася серія програм із порадами психолога, адже в часи війни важливо дбати про своє ментальне здоров’я. У мирний час єдиним джерелом прибутку радіостанцій є реклама. На сьогоднішній день надходження від реклами різко скоротились, а рахунки за електроенергію є. Окрім них ще є величезне бажання допомагати нашим бійцям та переміщеним особам, які потребують підтримки. 

Якщо ви хочете і можете підтримати нас фінансово – ось наші реквізити:

ФОП Жуков Кирил Леонідович
UA373052990000026005031211640
Призначення: Рекламні послуги

Номер картки: 5169 3305 1992 8839

Криптогаманець: TBX9gxBxswNMKRVoerN8jDmi695ngkwyBV18:32

Дякуємо за підтримку!