×
Головна Новини Контакти

<< повернутись до новин

Зустрічайте! Вперше за 8 років оновлений логотип Google Chrome

Користувачі Google Chrome незабаром зможуть побачити невеликі зміни в його логотипі, оскільки компанія представила перший редизайн піктограми веб-браузера за вісім років.

За даними 9to5Google, ще в 2011 році логотип Chrome зазнав найрадикальнішого оновлення з тривимірної емблеми на плоску, і компанія трохи змінила його через три роки. З того часу він залишається незмінним — і досі.

Google заявив, що ще раз модернізував значок, щоб він краще відповідав «сучасному виразу бренду», видаливши тіні між червоним, жовтим та зеленим, «уточнивши пропорції та зробивши кольори яскравішими».

Крім того, за словами дизайнера Елвіна Ху, команда додала “тонкий градієнт”, щоб зменшити “неприємну колірну вібрацію” між зеленим та червоним.

Поряд з оновленням Google налаштовуватиме свій значок відповідно до конкретних операційних систем, адаптуючи роботу браузера, щоб він ідеально підходив для Windows, Mac або Android.

“Ми адаптуємо можливості Chrome для кожної ОС з такими функціями, як Native Window Occlusion у Windows, підтримка M1 першого дня в macOS, віджети на iOS/Android та Material You на Android”, – пояснив дизайнер.

Користувачі Chrome Canary, версії браузера для розробників, зможуть відразу побачити нову іконку, у той час як Google розгорне її для всіх у звичайному браузері найближчими місяцями.