×
Головна Новини Контакти

<< повернутись до новин

Перший у світі відбійний молоток із GPS-відстеженням: як він працює та які додатков функції має

На ринку будівельних інструментів представлено і вже успішно працює новинка від компанії Bosch: перший у світі відбійний молоток із GPS-відстеженням.

Новий інструмент Bosch GSH27-26 Brute Turbo є першим у світі відбійним молотком із GPS-відстеженням. Крім того, опція дооснащення GPS25-4 дозволяє використовувати цю технологію у всіх сучасних відбійних молотках Bosch SDS-max.

GPS-пристрій Bosch на молотках Brute Turbo та SDS-max забезпечує постійне відстеження розташування підрядника. Пристрій розрахований на роботу протягом декількох місяців, живлення від літій-іонного акумулятора, який автоматично заряджається при підключенні інструменту. Пристрій відстеження також може повідомляти власника про неробочу активацію або про несанкціоноване використання. Функцією відстеження, яка повертається до покриття мережі, коли GPS недоступний, можна керувати за допомогою безкоштовної програми Bosch GPS tracking, доступної для конфігурацій Android та iOS.

Відбійний молоток GSH27-26, розроблений для видалення бетону, важить понад 30 кілограмів і робить 1000 ударів за хвилину. Цей відбійний молоток може працювати від мережі 115/120 вольт змінного/постійного струму силою 15 ампер або від портативного генератора потужністю 2500 ват. Система активного контролю вібрації включає довгу повітряну подушку в ударному механізмі зниження рівня вібрації. Ергономічні ударостійкі ручки доповнюють систему контролю вібрації.

За інформацією Bosch, ефективність двигуна інструменту сприяє мінімізації втрат енергії в ущільненнях, пружинах та деталях кріплення. Bosch Service Minder Brush System відключає інструмент, коли потрібна заміна щітки, мастила або поточне обслуговування. Заповнена мастилом коробка передач та ударний механізм призначені для усунення можливого забруднення мастилом на місці роботи. Модифікація GPS25-4 доступна для 10 моделей відбійних молотків Bosch SDS-max, потужність струму живлення яких становить від 10 до 15 ампер.