×
Головна Новини Контакти

<< повернутись до новин

Найочікуваніші серіали лютого: що подивитись наступного місяця?

Після дуже активного, незважаючи на свята, серіального січня розпочинається лютий, і нам знову є що подивитись.

Пем та Томмі (Pam & Tommy)

3 лютого
біографічний, чорна комедія, драма
У головних ролях Лілі Джеймс, Себастіан Стен, Сет Роген, Нік Офферман, Тейлор Шиллінг
Hulu

По реальній історії витоку домашнього відео секс-ікони 2000-х Памели Андерсон та барабанщика гурту Mötley Crüe Томмі Лі. Здавалося б, хіба плівка з тілесними втіхами двох дорослих людей може наробити стільки шуму? Так, звичайно. Кому ж не цікаво подивитися на те, як це роблять Пем та Томмі. А частині людей цікаво на цьому ще й заробити. З урахуванням того, що біля керма міні-серіалу стоять давні друзі Сет Роген та Еван Голдберг, це буде дуже чорна комедія. Окрему увагу варто приділити феноменальній роботі гримерів, які перетворили Лілі Джеймс та Себастіана Стена на зовсім інших людей.

Створюючи Анну (Inventing Anna)

11 лютого
кримінальна драма з реальних подій
У головній ролі Джулія Гарнер
Netflix


За реальною історією аферистки з Росії, яка наполегливо пробивалася у вище суспільство Нью-Йорка, щоб потім обдурити його представників та висмоктати з них значні гроші. Головну роль у міні-серіалі виконала Джулія Гарнер, добре знайома глядачеві за чотирма сезонами серіалу «Озарк» — і це безперечна вдача для проекту.

Кінець гри (The Endgame)

21 лютого
кримінальний, комедійний, екшн
У головних ролях Морена Баккарін, Райан Мішель Бат
NBC


Новий шпигунський проект у режимі крутого екшну від режисера франшизи «Форсаж» Джастіна Ліна. Якщо ви не фанат «Форсажу», не поспішайте повернути носа: смаки індивідуальні, проте майстерність Ліна в частині динамічного напруженого бойовика заперечувати складно. Так, навряд чи це буде детально опрацьований шпигунський трилер із реалістичними багатоходівками від протиборчих сторін, але як енергійний екшн в оболонці фільмів про крутих спецагентів та геніальних шахраїв-злодіїв це має всі шанси на успіх. Тим більше з такою центральною парою в ролях — харизматична Райан Мішель Бат і Мора Баккарін, яка абсолютно дивно виглядає в трейлері.