×
Головна Новини Контакти

<< повернутись до новин

Amazon оприлюднили трейлер до серіалу за мотивами трилогії “Володаря перснів”

Amazon опублікував у мережі перший трейлер свого серіалу по всесвіту “Володаря перснів”. Проект отримав назву “Володар перснів: Персні влади” (The Lord of the Rings: The Rings of Power).

У ролику жіночий голос розповідає про походження 20-ти кілець влади, які отримали представники різних народів Середзем’я.

Прем’єру телесеріалу заплановано на 2 вересня 2022 року на стримінговій платформі Amazon Prime Video. Amazon витратив на зйомки рекордні $465 млн, що робить його одним із найдорожчих в історії.

Новий серіал за мотивами “Володаря перснів” вже продовжили на другий сезон. Планується, що у ньому буде п’ять сезонів, у кожному по 8-10 серій. Режисером пілотної серії став Хуан Антоніо Байон.

Телепроект сфокусується на подіях, що передували оригінальній трилогії, яка була відзнята Пітером Джексоном. Дія картини відбуватиметься у Другу епоху Середзем’я – за тисячі років до подій із романів Джона Рональда Руела Толкіна “Гобіт, або Туди і звідти” та “Володар перснів”. Представники Amazon тримають у секреті основні сюжетні лінії серіалу.