×
Головна Новини Контакти

<< повернутись до новин

Чи готові водії з різних куточків світу перейти на електрокари?

Консалтингова компанія Deloitte досліджувала ставлення споживачів у різних країнах та регіонах до електрифікованих автомобілів. З’ясувалося, що більшість, або 69 відсотків американців не розцінюють електрокар чи гібрид як свою наступну машину.

Серед причин, з яких вони залишаться вірними традиційним двигунам внутрішнього згоряння, опитані назвали низьку дальність ходу та недостатню кількість зарядних станцій.

Згідно дослідженню, лише 17 відсотків американців оберуть гібридний автомобіль, коли настане час міняти транспортний засіб. Всього п’ять відсотків готові купити гібрид, що підключається, і стільки ж – електрокар.

Приблизно такий же результат Deloitte отримала у Південно-Східній Азії: там за ДВЗ виступають 66 відсотків опитаних. Найпопулярніші «зелені» автомобілі в Китаї та в Індії, де машини без електромоторів куплять наступного разу по 58 відсотків автомобілістів. У Німеччині, яка разом з іншими країнами Євросоюзу планує відмовитися від ДВС до 2035 року, тенденція вже зламалася: 51 відсоток висловився за електрифіковані моделі.
У Японії лише 39 відсотків опитаних проти машин на електротязі, а Південній Кореї – 37 відсотків. При цьому серед японців чистий електромобіль обрали б 11 відсотків, а серед корейців – 23 відсотки, що є найвищим показником в опитуванні.

При цьому більшість жителів Японії, Індії та США хотіли б заряджати електрокари та гібриди вдома, а в Південній Кореї та Азії віддають перевагу громадським зарядним станціям. Основною причиною для покупки батарейної машини стало занепокоєння станом довкілля та глобальним потеплінням. На другому місці виявилося зниження витрат на паливо, проте при підвищенні цін на електроенергію інтерес публіки може різко зміститися у бік ДВЗ, показало дослідження.