×
Головна Новини Контакти

<< повернутись до новин

Оновлений автомобіль від КрАЗу

Кременчуцький автомобільний завод (АвтоКрАЗ) готує оновлення вантажного автомобіля моделі КрАЗ-63221.
Начальник експериментального цеху ПрАТ “АвтоКрАЗ” Валентин Овдієнко розповів про оновлення вантажного автомобіля КрАЗ-63221.

«Автомобіль 63221 знаходиться у процесі збирання. Оригінальність цього автомобіля в тому, що на ньому застосовано двигун Cummins, вся гальмівна система Полтавського автоагрегатного заводу, вся система охолодження від Сумського авторемонтного заводу», – розповіла Валентина Овдієнко.

«Мости, підвіска, рама – це все власного виробництва («АвтоКрАЗ»), ливарну продукцію ми отримуємо: частину Харкова, частину зі Сміли (Смілянський ливарний завод) для виробництва саме важких вузлів», – зазначив начальник експериментального цеху «АвтоКрАЗ».

Слід зазначити, що на підприємстві «АвтоКрАЗ» є власне ливарне виробництво, зокрема сталеливарний цех потужністю 15 тисяч тонн на рік та ділянка кольорового лиття потужністю 300 тонн на рік. Виробництво оснащене електродуговими печами.

Автомобільне шасі КрАЗ-63221 – високої прохідності, призначене для монтажу озброєння та військової техніки, установок спеціального та промислового призначення, а також буксирування причепа з усіх видів доріг, бездоріжжя та будь-якої місцевості.

Вантажівка виробляється в модифікації військового призначення, обладнана системою регулювання тиску в шинах, при цьому керування здійснюється з кабіни рухомого автомобіля, а також місцями для кріплення особистої зброї водія та пасажирів.