×
Головна Новини Контакти

<< повернутись до новин

Samsung анонсували “розумний” проектор, який вирівнюватиме картинку на будь-якій поверхні

Компанія Samsung Electronics анонсувала портативний пристрій під назвою Freestyle – він поєднує функції проектора, розумної колонки і джерела зовнішнього освітлення.

В офіційному блозі компанії говориться, що на відміну від класичних “прямокутних” проекторів, мініатюрний корпус і підставка гаджета дозволяють обертати його на 180 градусів, проектуючи зображення на будь-яку площину, чи то стіл, стіна чи стелю.

За заявою Samsung, Freestyle не тільки автоматично вирівнює картинку, але й підлаштовується під колір поверхні завдяки датчикам зображення, фокусування і корекції трапецеїдальних спотворень.

Проектор важить 830 грам, транслює контент у роздільній здатності 1080p на діагональ від 30 до 100 дюймів з яскравістю 550 люмен, оснащується динаміками з просторовим звучанням та підтримує голосові команди Bixby та Alexa. Як і смарт-телевізори Samsung, Freestyle працює під керуванням ОС Tizen, тому сумісний із програмами для потокового мовлення і може дублювати картинку з ТБ або смартфона. Серед роз’ємів – USB-C та HDMI.

Компанія також представила кілька сумісних аксесуарів – водонепроникний футляр, зовнішню батарею та перехідник Е26, який дозволяє “вкрутити” проектор замість лампочки та використовувати його без додаткового живлення. Пристрій вже доступний для замовлення в США за $900 доларів.