×
Головна Новини Контакти

<< повернутись до новин

В Україні можуть з’явитися дуже дешеві кросовери Bentley та Maybach

В американському штаті Нью-Джерсі на аукціоні Copart з’явилися недорогі елітні кросовери Bentley Bentayga та Mercedes-Maybach GLS 2021 року. Обидва автомобілі не биті, але при цьому їх вирішили швидше спихнути за кумедною ціною. Незабаром вони можуть випливти в Україні.


Звичайно, це не новорічний подарунок від американців, і в автомобілів не все так гладко. Mercedes-Maybach GLS 550 з пробігом всього 624 км справді не потрапляв у ДТП, і у нього абсолютно все робоче. Однак його викрали та спробували перебити номер кузова.


Саме в цей час нагрянула поліція. Так вийшло, що старий VIN-код уже видалили, а новий не нанесли. Кросовер Maybach повернули власнику, але тепер той не може на ньому їздити і вирішив позбутися авто. Хоча для наших умільців навряд чи буде проблемою. Тим більше, цей 558-сильний автомобіль у дуже хорошій комплектації – власник замовив опцій на 30 тисяч.


Bentley Bentayga 2021 у топовій версії Speed ​​з W12 на 635 л. с. теж не битий, але став жертвою повені. Утопленник виглядає красиво, але з фото видно, що як мінімум пневма у нього не працює. Так що коштуватиме він набагато менше, ніж 300 тис. доларів (саме стільки просять за новий Bentley Bentayga Speed).