×
Головна Новини Контакти

<< повернутись до новин

Що прибере Apple наступного разу: iPhone без слоту для SIM-карток

Нещодавно в мережі з’явилась інформація про видалення лотка для SIM-карти з iPhone, стартуючи з 15 версії гаджету в 2023 році. Незабаром після цього MacRumors отримав інсайдерську інформацію про те, що в компанії Apple вже відбулись переговори з великими операторами США. “Яблюневий гігант” порекомендував їм підготуватись до виходу смартфонів, оснащених лише eSIM вже у вересні 2022 року.

З виробничої точки зору, видалення слоту для SIM-карток має кілька переваг: виробнику не потрібно буде виробляти механізм, що сприятиме “входу-виходу” SIM-карти; звільнення дорогоцінного простору усередині смартфона; спрощений варіант виготовлення рамки смартфона та захист смартфона від попадання води та пилу.

Після того, як Apple видалила роз’єм для навушників і почала активно впроваджувати аксесуари для бездротової зарядки MagSafe, компанія може зробити ще один крок до iPhone без портів і роз’ємів.

Останні кілька поколінь iPhone можуть використовувати eSIM та фізичною картою nanoSIM. Деякі варіанти iPhone для Гонконгу та материкового Китаю можуть підтримувати дві картки nanoSIM.