×
Головна Новини Контакти

<< повернутись до новин

Tiger.Trade запустила програму для копітрейдингу

Розробник торгового терміналу Tiger.Trade оголосив про запуск програми для копітрейдингу Tiger.Trade Copy. На честь цієї події компанія розіграє безкоштовну підписку на програму та 1000 USD.

Передплату на три місяці отримають перші 100 користувачів, які:

  • зареєструються на платформі;
  • підпишуться на Instagram та вступлять до Telegram-чату Tiger.Trade Copy;
  • напишуть коментар під постами про конкурс у Instagram та Telegram.

Крім того, Tiger.Trade у випадковому порядку визначить трьох переможців, які отримають по 500, 300 та 200 USD. Організатори повідомлять про результати розіграшу до 10 січня 2022 року.

Tiger.Trade Copy — додаток для копітрейдингу на Binance, який співпрацює з EXCAVO, Юрієм Бішком, 001k.trading та іншими професійними трейдерами.

Сервіс взаємодіє з користувачами за допомогою API: всі угоди відбуваються на Binance, а гроші залишаються на гаманці біржі.

Підписники можуть обирати трейдерів для копіювання угод, орієнтуючись на прибутковість, позиції в кейсі, історію торгів та дані у соцмережах.

Tiger.Trade – швейцарська компанія, яка розробляє однойменний торговельний термінал. Продукт інтегрований з торговими платформами на ринках Forex, а також із криптовалютними біржами Binance, BitMEX, Bitfinex, Bybit, Deribit, FTX та HitBTC.