×
Головна Новини Контакти

<< повернутись до новин

Більше 200 млн доларів зібрав “павучок” в українських кінотеатрах

Прем’єра фільму Spider-Man: No Way Home (“Людина-павук: Додому шляху немає”) відбулася у четвер, 16 грудня. За вихідні дні кінопрем’єра зібрала у кінотеатрах 2,4 мільйона доларів. Про це свідчать дані сайту Boxofficemojo, що відстежує касові збори від кінопрокату.

Новий фільм “Людина-павук” спільно створили Columbia Pictures та Marvel Studios. Картину розповсюджує компанія Sony Pictures Releasing. Бюджет нового фільму – 200 мільйонів доларів.

Світова прем’єра фільму відбулася 13 грудня 2021 року у Лос-Анджелесі. Збори картини у стартові вихідні у США досягли 253 мільйонів доларів у 4336 кінотеатрах країни. У світі за тиждень фільм зібрав 587,2 мільйона доларів.

“Людина-павук: Додому шляху немає” дала найкращий показник у післякоронакризовий період. Раніше найкращий результат був у фільму “Веном”, який зібрав 90 мільйонів доларів за перші вихідні.

Якщо порівняти з доковидним періодом, то новий “Людина-павук” теж має добрий результат. У дебютні вихідні у США більше грошей збирали лише дві картини:

“Месники: Війна нескінченності” – 257 мільйонів доларів;
“Месники: Фінал” – 357 мільйонів доларів.
“Людина-павук: Немає шляху додому” – третій фільм про повзучого супергероя в рамках єдиного кіновселеного Marvel і новий крок у кар’єрі Кевіна Файгі. Судячи з перших результатів кінопрем’єри, фільм відкрив новий подих Marvel.