×
Головна Новини Контакти

<< повернутись до новин

Як легко очистити скло автомобіля від інею та льоду: три лайфхаки
Окрім дивовижних свят та приємного настрою, зима приносить автомобілістам купу додаткових проблем. Однією з дилем є очищення лобового скла від інею та льоду.

Закордонне видання Express оприлюднило топ-3 засоби у боротьбі з замерзлим склом.

Спеціальне покритття

Подібний варіант є кошторисним, тому що покриття потрбно спочатку знайти, а потім придбати за певну суму. Проте цей помічник виготовляється з лекого, але дуже стійкого матеріалу. Навіть у найгіршу погоду спеціальне покриття здатне захистити ваше скло від лютих морозів.

Спеціальне покриття для автомобіля

Спеціальне покріття потрібно не тільки помістити на скло, а ще й міцно зафіксувати. Ця річ буде незмінним помічником автомобілісту протягом декількох сезонів.

Харчова плівка

Якщо бажання чи зайвих коштів на спеціальне покриття немає, то чудовим аналогом стане просто побутова річ – харчова плівка.

Перед тим як залишити машину проводити ніч наодинці, обклейте вікна шматочками харчової плівки. Вранці вам залишиться лише зняти плівку та легенько протерти скло ганчіркою.

Вода

Такий варіант очищення вікон від інею та льоду є найпростішим та найбюджетнішим. Простота використання заключається в тому, що коли часу обмаль очистити лобове скло можна за допомогою теплої води.

Просто наберіть воду у пляшку та плюхніть на скло. Важливо, щоб температура води не була дуже високою, адже лобове скло вашої автівки може просто тріснути.

Ще одне вдале використання теплої води полягає в тому, щоб налити теплу воду в пакет та провести подібним “пакунком” по лобовому склу.

Подібний спосіб очищення вікон автомобілісти вважають найзрунішими та найчастіше його використовують.