×
Головна Новини Контакти

<< повернутись до новин

У США запропонували 200 тисяч доларів добровольцю, який подарує своє обличчя роботу

Технологічна компанія пропонує добровольцю велику винагороду за право використання його особи під час виробництва роботів.

Компанія Promobot розташована в Нью-Йорку і відома своїми страшними реалістичними роботами.
Promobot розвиває технології в галузі розпізнавання обличчя, мови, автономної орієнтації у просторі, штучного інтелекту та інших розділах робототехніки.

З 2019 року компанія активно виробляє та постачає своїх роботів на ринок.

Роботи компанії вже використовуються в 23 країнах світу як адміністратори, консультанти, гіди, консьєржі та рекламні агенти.

Наразі Promobot має намір запустити масштабний проект, для чого їм необхідно отримати ліцензію на новий зовнішній вигляд робота.

Тому в компанії вирішили зайнятися пошуками людини з добрим та доброзичливим обличчям, чия зовнішність буде використана при створенні робота-помічника. Фірма пропонує чималу суму 200 тисяч доларів США добровольцю, який передасть права на вічне використання свого обличчя компанії. Стать та вік при цьому не має жодного значення.

Роботів планують почати випускати у 2023 році та розміщувати у готелях, торгових центрах та аеропортах Північної Америки та Середнього Сходу.

Компанія не пояснює, навіщо їм знадобилося справжнє обличчя. Адже можна було скористатись засосбами виробників відомого робота Софія та згенерувати обличчя на комп’ютері.

Творці роботів не вперше пропонують винагороду за отримання прав на використання обличчя реальної людини. 2019 року одна така компанія вже пропонувала виплатити добровольцю 130 тисяч доларів США.