×
Головна Новини Контакти

<< повернутись до новин

WhatsApp додає функції: два зручних оновлення для користувачів

Останнім часом WhatsApp посилено працює над оновленням функції та підвишає рівень безпеки месенджеру. Тож, нові можливості – «звіти на рівні повідомлень» та «миттєві дзвінки».

Звіти на рівні повідомлень

Нині користувачі можуть повідомляти про облікові записи у WhatsApp, позначаючи конкретне повідомлення за допомогою нової функції. Зробити це можна натиснувши та утримавши певне повідомлення, аби повідомити чи заблокувати користувача. Функція може бути корисною під час роботи зі спамом, цільовим переслідуванням або небажаними повідомленнями. Також це захистить від повідомлень незаконного чи кримінального характеру. В останньому звіті WhatsApp повідомляється про 2.2 млн облікових записів, що було заблоковано за вересень.

Миттєві дзвінки

Нова функція доволяє користувачам на системі Android після встановлення або перевстановлення застосунку на пристрої, підтверджувати свій номер телефону за допомогою телефоного дзвінку, а не текстового SMS. WhatsApp стверджує, що такий спосіб є безпечнішим, адже процес проходить у самому додатку без використання інших програм.

Також месенджер нещодавно випустив функції, які допомагають покращити взаємодію з користувачем. Зокрема зникаючі повідомлення, одноразовий перегляд повідомлень і нова функція, що тестується, яка дозволить вам приховати ваше останнє відвідування від певних людей у ​​вашому списку контактів.