×
Головна Новини Контакти

<< повернутись до новин

Корисні функції у Viber, про які ви навіть не чули

Інтернет – невід’ємна частина сучасного життя. Хроніка суспільного побуту зберігається в соціальних мережах, а спілкування стало ніби неможливим без месенджерів.

До рейтингу ТОП-3 месенджери в смартфонах українців входить Viber. Для безпеки і зручності у використанні додатку є деякі функції, про які мало хто з користувачів знає.

Можливість непомітно читати повідомлення. У кожного хоч раз, але траплялось, коли випадково заходиш у чат с людиною і читаєш надіслане повідомлення, хоча хотів його проігнорувати. Viber придумали функцію, яка дозволяє читати повідомлення непомітно, щоб ваш співрозмовик не знав чи побачили ви смс, чи ні. Для цього потрібно відкрити вкладку “Додатково”, обрати “Параметри” → “Конфіденційність” та вимкнути фнкцію “Надсилати стан “Переглянуто”. Проте, якщо ви вимикаєте цю функцію, то інформація про переглянуті повідомлення співрозмовником для вас теж будут недоступні.

Приховуйте особисті чати. Якщо у вас є надважливі або секретні чати, то їх з легкістю можна приховати та навіть захистити PIN-кодом. Для цього потребується обрати пункт “Сховати цей чат” в параметрах чату та встановити PIN-код. Щоб знайти прихований чат додастньо в пошуковий рядо ввести пароль.

Перекладач повідомлень. Небагато хто знає про дуже зручну “фішку” Viber, яка дозволяє перекладати надіслане повідомлення. Для активування функції потрібно лише затиснути повідомлення та нажати кнопку “Перекласти” у відтворенному віконці. Обрати мову перекладу можна в налаштуваннях в розділі “Ще”, «Параметри» → «Виклики та повідомлення» → «Переклад повідомлення».