×
Головна Новини Контакти

<< повернутись до новин

Реклама в Telegram: нова функція та її особливості

Нещодавно користувачі Telegram звернули увагу, що на деяких каналах з’явилось тестове сповіщення про рекламне повідомлення. Нова функція з’явиться на публічних каналах з кількістю підписників від 1000 осіб.

Про власну рекламну платформу заявив керівник Telegram Павло Дуров.

В повідомленні йдеться про те, що:

  1. Telegram не показуватиме рекламні повідомлення у списку чатів, особистих розмовах чи групах. Реклама торкнеться лише великих каналів — сервісів, де вже й так є реклама, і підтримка яких призводить до найбільших витрат з боку Telegram.
  2. Для показу реклами не буде використано особисті дані. Конфіденційність користувачів для Telegram є першорядною. Вміст рекламних повідомлень залежатиме лише від тематики каналів, де вони виводяться, а не від особистих даних користувачів.
  3. Офіційні рекламні повідомлення Telegram будуть ненав’язливими. Вони допускають лише короткі тексти без зовнішніх посилань чи фотографій. Рекламне оголошення може з’явитися лише після перегляду нових повідомлень у каналі.

У каналах Telegram зараз зустрічається реклама, яку публікують власники Telegram-каналів у вигляді звичайних повідомлень. Офіційні рекламні повідомлення, які впроваджує Telegram, будуть набагато комфортнішими для користувачів. Дохід від таких рекламних оголошень дозволить Telegram далі надавати користувачам безкоштовний та необмежений сервіс.

Також, стала відома інформація про відключення реклами на платформі. Розробник заявляє, що вже розпочата робота над цією функцію та відмінити рекламу можна буде за платну підписку. Павло Дуров обіцяє, що підписка не буде дорогою, проте конкретна сума ще не була зазначена.

Автори каналів теж зможуть вимикати рекламні оголошення для своїх підписників. Платна підписка на “контент без реклами” потрібна для фінансової підтримки Telegram, щоб мережа мала змогу розвиватись у майбутньому.