×
Головна Новини Контакти

<< повернутись до новин

Українське автовиробництво втричі вирісло

В Україні збільшились показники автовиробництва. У липні 2021 року український автопром виробив 704 автотранспортні засоби. Порівняно з липнем минулого року випуск автотранспорту в Україні збільшився майже втричі. Про це повідомляє асоціація автовиробників України “Укравтопром”.

Зазначається, що при цьому щодо попереднього місяця обсяг автовиробництва скоротився на 6 відсотків.

У липні виготовили 617 од. легкових автомобілів, що у 3,6 рази більше, ніж торік. Але щодо червня 2021 року спостерігається падіння на 11 відсотків.

Автобусне виробництво у липні цього року становило 85 од., що на 42% більше, ніж у липні 2020 року. У порівнянні з червнем поточного року виробництво автобусів збільшилось на 57 відсотків.

У липневому звіті з комерційних автомобілів, як і в червні, заявлено лише 2 авто (без урахування АвтоКрАЗу, який перестав розкривати інформацію про своє виробництво з серпня 2016 року). Це рівно половина від результату липня минулого року.

Усього за 7 місяців з початку року в Україні вироблено 5247 од. автотранспортних засобів, це у 2,5 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року.