×
Головна Новини Контакти

<< повернутись до новин

Кременчук залишився без маршруту 15-Б?

У Кременчуці “зупинився” маршрут 15-Б. Про це повідомив Володимир Матвєєв, керівник приватного підприємства “Креміньавтотранс” на своїй сторінці у Фейсбук. Під обслуговуванням “Креміньавтотранс” у місті курсують такі маршрути як 15-Б, 18 та 30.

Через зростання стисненого газу з 18 грн до 37 грн 60 коп/куб. м., підприємство не в змозі виконувати свої зобов’язання, згідно з договірними умовами:

«…Оскільки при теперішній вартості проїзду з нинішнім пасажиропотоком дохід не повністю покриває вартість пального. На даний момент 15б повністю зупинився 18 та 30 протримаються максимум тиждень»

Сьогодні, 4 жовтня, “Креміньавтотранс” та інші перевезники подали розрахунки у мерію, аби тимчасово підвищити тарифи. Як повідомили на штабі підготовки господарства територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період, можливе тимчасове збільшення проїзду до стабілізації ситуації.

Окрім цього, міський голова Віталій Малецький наголосив, що Кременчук готується до запуску нового тролейбусу, який ара на стадії “обкатки”. Проте поки невідомо, за яким маршрутом курсуватиме новий тролейбус та коли планується запуск.