×
Головна Новини Контакти

<< повернутись до новин

Apple дала поради щодо збереження максимальної автономності iPhone

Всі сучасні смартфони мають одну неприємну особливість — дуже низький час автономної роботи, і пристрої Apple не є винятком.

На захист купертиновців слід зазначити, що останні кілька років ситуація з автономністю iPhone суттєво покращилася. Тепер же на сайті компанії з’явилася ціла низка корисних порад, що дозволяють продовжити термін служби iPhone.

У Apple заявляють, що зняття деяких чохлів з iPhone перед заряджанням може допомогти зберегти батарею. Це пов’язано з тим, деякі види чохлів можуть зберігати надлишкове тепло, що може вплинути на ємність акумулятора.

Екстремальні температури також можуть спричинити серйозні проблеми зі смартфонами. Ідеальна температура для iPhone, на думку Apple, становить від 16 до 22 ℃. Нижчі температури можуть призвести до скорочення терміну служби акумулятора. Але більш високі температури можуть остаточно зіпсувати термін служби батареї.

Apple зазначає, що оновлення програмного забезпечення часто включають передові енергозберігаючі технології, тому слід завжди встановлювати доступні апдейти.

Компанія також радить зберігати смартфон наполовину зарядженим при тривалому зберіганні, причому у вимкненому стані, в холодному сухому місці з температурою нижче 32 °C.

Є два простих способи продовжити термін служби акумулятора незалежно від того, як ви використовуєте свій пристрій: налаштувати яскравість екрана та використовувати Wi-Fi, а не мобільний інтернет. Можна також увімкнути режим низького споживання енергії.

Не слід забувати про перегляд батареї. Тут можна побачити, скільки відсотків заряду «з’їдає» той чи інший додаток.

Оптимізувати автономність можна, відключивши служби геолокації для тієї чи іншої програми. У крайньому випадку можна активувати режим польоту, але за нього ви залишитеся відрізаними від світу.

Також слід звертати увагу на те, наскільки часто той чи інший додаток будить екран блокування. Можливо, деякі програми повинні вимкнути таку можливість.

Якщо немає мобільного зв’язку та низький рівень сигналу, це вказує або на те, що ви знаходитесь в зоні з поганим покриттям мобільного зв’язку і ваш пристрій iOS шукає кращий сигнал, або на те, що ви використовували свій пристрій в умовах слабкого сигналу, що вплинуло термін служби батареї.